top of page

GAMBOÇ NEDİR?

Elbise kılıfı olarak da bilinen Gamboç, kırışık olmaması gereken takım elbise, abiye, elbise ve tüm giysiler için vazgeçilmez bir koruyucu araçtır ve birçok sorunu başarıyla önleyebilmektedir. Gamboç modelleri özellikle sık seyahat eden, sergilere katılan, otellerde konaklayan ve yanlarında takım elbise taşıyan kişiler için giysilerin bozulmaması için gereklidir. Onur Çanta Promosyon'nda üretilen gamboç ürünleri birinci sınıf malzemelerden üretildiği için nefes alabilen bir yapıya sahiptir. Böylelikle bu ürünler ile uzun süreli problem olan nem ve koku gibi problemler önlenmiş olur.

Elbise kılıfı modeli, kaliteli yapısı ile giysilerinizin kırışmamasını sağlayabilir ve dış etkenlerin etkisini önleyebilir Baskı ve baskısız olmak üzere tamamen farklı şekillerde üretilebilir.

Baskılı gamboc modelleri genellikle marka farkındalığı araştırması için üretilse de, ilgili markaların tüketicileri tarafından da memnuniyetle karşılanmaktadır. Özellikle sık seyahat edenler, bu kaliteli ve şık ürünleri yanlarında taşımaktan çekinmeyeceklerdir. Markalar için bu mükemmel bir fırsat.


Gamboç nedir?

Giysi kılıfı olarak da bilinen Gamboç, özellikle takım elbise olmak üzere kırışmaması gereken kıyafetleri korumak için üretilen bir tekstil ürününün adıdır.


Gamboc nasıl dikilir?

Günümüzde kampong şarabı, üretim atölyesinde tamamen profesyonel makineler ve profesyoneller tarafından üretilmektedir. Şablon makinesi şantuklu dikiş için kullanılır, bu nedenle sonuç mükemmel bir üründür. Buradan üretilen ürünlerin toptan satışı sağlanacaktır. Yani toptan gamboç her zaman profesyonel çalışmayı içerir. Evde asma dikmek mümkün olsa da maalesef bu asmaların kalitesi ve dayanıklılığı profesyonelce üretilenler kadar iyi değildir.252 görüntüleme0 yorum
bottom of page